top of page

Zrefleksuj się!

Czas na nowe działania! Dzięki wsparciu Fundacji "ORLEN - DAR SERCA", w ramach programu "Moje miejsce na Ziemi", rozpoczynamy szereg różnych warsztatów, które z pewnością wpłyną na aktywizację ruchową i społeczną mieszkańców Lublina.

zrefleksuj_+-onglerka_doro+Ťli_fb.png

ZREFLEKSUJ SIĘ żonglowanie dla dorosłych

 

W piątek warto zrobić coś dla siebie, a my mamy świetną propozycję łączącą rozwój i relaks. Z nami nauczysz się żonglować, dzięki czemu odpocznie zarówno Twój mózg, jak i ciało.

Sprawdź samemu, przyprowadź przyjaciółkę, namów sąsiada!

 

Warsztaty żonglerskie:

- Wpływają na koncentrację, równowagę, refleks, oburęczność oraz koordynację wzrokowo–ruchową

- Rozwijają wytrwałość, cierpliwość i determinację

- Stymulują pracę obu półkul mózgowych

 

Zajęcia odbędą się w wybrane piątki w godz. 16.30-18.00:

8 listopada, 22 listopada, 13 grudnia

 

Prowadząca:

Dominika Knap - pedagog cyrku od ponad 6 lat, animatorka kultury, współzałożycielka Fundacji Inside Out, edukatorka w Galerii Labirynt. Doświadczona w prowadzeniu grup stałych i licznych warsztatach, m.in. przy projektach miejskich. W pracy z dziećmi i młodzieżą stawia na rozbudzenie zainteresowania dyscypliną, dobrą atmosferę w zespole oraz działania grupowe.

 

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy w MBP Filia nr 38 ul. Relaksowa 25, (stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12).

zrefleksuj_+-onglerka_fb.png

ZREFLEKSUJ SIĘ żonglowanie dla dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami

Zajęcia odbędą się w wybrane soboty w godz. 10.00-11.00:
23 listopada, 14 grudnia

Sobotę najlepiej spędzić z dzieckiem na dobrej zabawie! Dlatego zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami na żonglerskie zabawy w bibliotece.

Będzie dużo ruchu, gier, zabaw i ćwiczeń. W ruch pójdą piłki, balony i chustki, ale też nie zabraknie niespodzianek.

Gry i zabawy z wykorzystaniem różnych rekwizytów nie tylko uczą i rozwijają, ale też zbliżają. Wspólne ćwiczenia to rozwój naszej koordynacji, umiejętności motorycznych i, oczywiście, dobra zabawa.

Poznane aktywności będzie można później wykorzystać w domu lub podczas zabawy z rodzeństwem.

O kolejnych spotkaniach będziemy informować na bieżąco.

 

Prowadząca: Dominika Knap 

 

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy w MBP Filia nr 38, ul. Relaksowa 25 (stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12).

zrefleksuj_impro_fb.png

ZREFLEKSUJ SIĘ gry improwizacyjno-ruchowe dla dorosłych

Warsztaty z improwizacji teatralnej to okazja do świetnej zabawy, która wspiera samodoskonalenie i współpracę, skutecznie rozwijając umiejętności miękkie, czyli refleks czy spontaniczność.

Poznane techniki i gry improwizacji teatralnej pobudzą Twoją kreatywność, szybkość reagowania, wspieranie zmiany, skuteczną komunikację, a przede wszystkim, dzięki nim zintegrujesz się z sąsiadami i spędzisz dobrze piątek!

 

Zajęcia odbędą się w wybrane piątki w godz. 16.30-18.00:

15 listopada, 6 grudnia, 3 stycznia

Prowadzący:

Adam Organista – aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Keitha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m.in. z Kanady, Danii, USA (iO Chicago), Czech i Niemiec. Członek Rady Programowej Polskiego Instytutu Improwizacji Teatralnej.

 

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy w MBP Filia nr 38, ul. Relaksowa 25 (stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12).

zrefleksuj_impro_dzieci_fb.png

ZREFLEKSUJ SIĘ gry improwizacyjno-ruchowe dla dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami

Ruch to zdrowie i wszyscy o tym wiemy. Nieważne czy masz cztery lata czy czterdzieści – warto się ruszać! Z dziećmi i z uśmiechem robić to najlepiej, a o to zadbamy na naszych warsztatach improwizacyjno-ruchowych.

Razem będziemy przenosić się w światy przez nas stworzone, nauczymy się, że wyobraźnia nie ma granic, a złapanie piłeczki nie jest takie trudne.

Gry i zabawy z wykorzystaniem różnych rekwizytów nie tylko uczą i rozwijają, ale też zbliżają. Wspólne ćwiczenia to rozwój naszej koordynacji, umiejętności motorycznych i, oczywiście, dobra zabawa.

Poznane aktywności będzie można później wykorzystać w domu lub podczas zabawy z rodzeństwem.

 

Zajęcia odbędą się w wybrane soboty w godz.10.00-11.00:

16 listopada, 7 grudnia, 4 stycznia

 

Prowadzący: Adam Organista 

 

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy w MBP Filia nr 38, ul. Relaksowa 25 (stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12).

bottom of page