Szkolenie: Odpowiedzialne Zarządzanie Marzeniami

Masz tysiące pragnień, które odkładasz do szuflady na wieczne ich niezrealizowanie?  Czujesz, że życie przepływa Ci przez palce, a za Tobą wiele niewykorzystany okazji?

facebook_piktogram.png

PRZESTAŃ ODKŁADAĆ ŻYCIE NA POTEM I ZACZNIJ JUŻ  DZIŚ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA.

Odzyskaj wiarę w siebie i zmień swoje dotychczasowe nawyki po to, aby skutecznie zaplanować swoje cele, rozwijać kluczowe kompetencje i osiągać sukcesy w każdej dziedzinie życia.

TEORIA PRZEPLATANA PRAKTYKĄ

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia to konkretne i sprawdzone narzędzia.

Wprowadzenie ich do życia codziennego przyniesie Ci zaskakujące efekty.

„Możesz wszystko, wyobraźnia to początek”

PORUSZANE ZAGADNIENIA SĄ UNIWERSALNE

Szkolenie dedykowane jest dla tych, którzy z rozwojem osobistym rozpoczynają swoją drogę jak i tych którzy chcieliby usystematyzować wiedzę. Dla osób szukających nowego punkt widzenia, dla tych, którzy chcą spełnić swoje noworoczne postanowienia oraz  dla wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszukujących praktycznej wiedzy oraz nowych umiejętności.

PIERWSZY MODUŁ - PRAWIDŁOWE WYZNACZANIE CELÓW

JAK WYZNACZAĆ SWOJE CELE?

W JAKI SPOSÓB MOTYWOWAĆ SIĘ DO PRACY?

DRUGI MODUŁ WARSZTATY - KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

SPONTANICZNOŚĆ

ZAUFANIE

AKCEPTACJA

UWAŻNOŚĆ

EMPATIA

TRZECI MODUŁ - ZARZĄDZANIE CZASEM – MAM PLAN I CO DALEJ?

STRUKTURA PLANOWANIA DŁUGOTERMINOWEGO I

KRÓTKOTERMINOWEGO

TWOJE CODZIENNE NAWYKI

BONUS

CZWARTY MODUŁ - UWOLNIJ SWOJE HISTORIE!

WARSZTAT Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

JAK MÓWIĆ DO PUBLICZNOŚCI BY NAS SŁUCHAŁA?

JAK PRZEKAZAĆ TO NA CZYM NAM ZALEŻY?

JAK RADZIĆ SOBIE Z TREMĄ?

Prowadzący: Adam Organista
Aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat

w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec.
Konsekwentnie realizuje wszystkie swoje marzenia. Jedno

z ostatnich to zdobyć pięciotysięcznik w Himalajach. 17 sierpnia tego roku w samotnej wyprawie stanął na szczycie - Kala Pather 5550 m. n.p.m.

Opinia Uczestniczki po warsztatach z Adamem:

Kamila Olga Stępień-Rejszel

Kreatywność...twórczość...nieco szaleństwa...niestandardowe podejście a przede wszystkim dystans do siebie mają bardzo duże znaczenie w skutecznym, tym prawdziwym nauczaniu ale...co innego to wiedzieć a co innego tego doświadczyć w tak wielu ćwiczeniach.

Z wielką dumą donoszę, że po dzisiejszym szkoleniu u Adama Organista zakochałam się miłością wielką w teatrze improwizacji

i zyskałam mega dawkę umiejętności, których "buzowanie" dosłownie czuje pod skórą! Dziękuje, Jesteś Wielki.

Padam ze zmęczenia ale padam szczęśliwa, że moja kreatywność

i wiara w potencjał twórczy innych wskoczyła na jeszcze wyższy poziom. Sami nie zdajemy sobie sprawy jak fantastyczne pomysły

w nas drzemią i jak wiele możemy osiągnąć! Możemy wszystko, wyobraźnia to początek... I to właśnie jest piękne :-)

Kamila Olga Stępień-Rejszel, psycholog, trener, wykładowca akademicki.

Psychologia & Motywacja