Zrefleksuj się - Zajęcia rozciągające z elementami jogi online

Zajęcia rozciągające z elementami jogi dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną.
Ćwiczenia rozciągające polegające na rozciąganiu mięśni wszystkich partii ciała i ich uelastycznianiu poprzez trzy fazy ruchu: napięcia, rozluźnienia i rozciągnięcia mięśni w połączeniu z głębokim równomiernym oddechem.

Do udziału w zajęciach przyda się mata do ćwiczeń i wygodny strój.

12 i 19 czerwca (piątki) o godz.19.00
Transmisja odbędzie się na profilu Fundacja Inside Out na Facebook-u

Prowadząca
Elżbieta Krawczyk - na co dzień współpracuje z Fundacją BezMiar przy organizacji imprez sportowo - rekreacyjnych. Prowadzi zajęcia nordic walking i gimnastykę, również dla seniorów Jest certyfikowanym instruktorem Nordic Walking. Ma skończone szkolenie zdrowy kręgosłup, black roll, gimnastyka dla seniorów. Sama nordicuje, biega, ćwiczy. Najbardziej lubi ruch, aktywność, naturę. :

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundację Inside Out, dzięki wsparciu Fundacji ORLEN w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.