Wytwórnik wyobraźni–zajęcia kreatywno-plastyczne dla dzieci od 7 roku życia

Wytwórnik wyobraźni to warsztaty twórczo – plastyczne skierowane do dzieci od 7 roku życia.

Każde spotkanie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza z nich to czas na zapoznanie się z inspiracjami, które są wszędzie, może być to książka, film, historia naszej dzielnicy, nasze wspomnienia, wydarzenia historyczne, czy zjawiska przyrodnicze. Druga to część twórcza - uczestnicy wykonają własne prace, przy użyciu różnych metod plastycznych, do danego tematu zajęć – inspiracji.

Warsztaty odbędą się w wybrane poniedziałki o godz. 16.45 w okresie od sierpnia do października w Bibliotece na Poziomie.

Terminy zajęć:
• 5 sierpnia
• 19 sierpnia
• 2 września
• 16 września
• 30 września
• 7 października
• 21 października

Zajęcia są darmowe, ale na każde spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy.
Zapisy: Biblioteka na Poziomie (stacjonarnie: ul. Sławin 20 lub telefonicznie: 81 511-10-76).
Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin, w ramach Programu Dzielnice Kultury.