Warsztaty z tańca z hula hoop - Zrefleksuj się

Hula hoop, to nic innego, jak kółko. Samo w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, ale kiedy wziąć je do ręki…
Hulanie to wspaniała sztuka manipulacji obiektem, sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, czy najzwyczajniej mówiąc - taniec.
Podczas warsztatów nauczymy się podstawowej techniki kręcenia na ciele, ale także parę efektownych, acz łatwych trików. Nie trzeba posiadać własnych kółek, będą dostępne w różnych rozmiarach. Wyjaśnimy, w jaki sposób wybrać odpowiednie dla siebie

Zajęcia dla osób początkujących, które dopiero chcą zacząć hulać, ale także dla osób średniozaawansowanych.
Nie martw się, jeśli nie masz własnego hula hoop.
Podczas warsztatów będziesz mógł pożyczyć kółko odpowiednie dla siebie.

5 lipca maja (niedziela) godz. 17.00
ZBIÓRKA na zajęcia pod głównym wejściem do Ogrodu Botanicznego od ul. Willowej.

WYDARZENIE BEZPŁATNE

 

Prowadząca:
Wiktoria Witenberg (Wyhulana) - Od 2013 roku działała przy Fundacja Sztukmistrze w Lublinie prowadząc warsztaty, zajęcia oraz współorganizując wydarzenia dla środowiska cyrkowego w Polsce. Od 2018 roku działa w Warszawie - skupia się na aktywizowaniu każdej grupy wiekowej przez cyrk oraz przekazywaniu dobrych praktyk pedagoga cyrkowego. Ma doświadczenie pracy z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Współzałożycielka Fundacji Sieć Pedagogiki Cyrku, organizatorka Kursu Pedagogiki Cyrku 2019, trenerka cyrkowa podczas projektu sąsiedzkiego Żonglerka dla Seniorów.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundacja Inside Out, dzięki wsparciu Fundacja ORLEN w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

 

Fundacja Inside Out

ul. Relaksowa 4
20-819 Lublin

Kontakt:  biuro@fundacjainsideout.pl
tel.: 799 050 655

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Szary LinkedIn Icon