Warsztaty z landartu dla dorosłych

Warsztaty z land art to tworzenie różnych instalacji i dekoracji z elementów danych przez naturę tj. kamienie, patyki, piasek, nasiona. Jest to propozycja działań proekologicznych, bez wykorzystania kupionych materiałów. Stworzone prace umieszczane będą na terenie dzielnicy lub w prywatnych ogródkach uczestników. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Prowadząca: Kamila Szymańska - z wykształcenia pedagog, animator kultury oraz plastyk, na co dzień można ją spotkać w Pracowniach Kultury Maki – filii Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice. Doświadczona w pracy z dziećmi i młodzieżą w projektach miejskich i międzynarodowych oraz w prowadzeniu stałych grup Prywatnie miłośniczka kryminałów i dalekich wędrówek, osoba z milionem pomysłów na minutę, a dzień bez kawy to dla niej dzień stracony.

27 czerwca (sobota) godz. 11.00-12.30
Warsztat odbędzie się w plenerze, zbiórka pod wejściem do Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin.
Wydarzenia tłumaczone na Polski Język Migowy

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują ZAPISY poprzez ankietę:

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Inside Out.
Projekt Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie zrealizowany jest dzięki wsparciu
Miasto Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury.