Teatr Lukla – połączyła nas miłość do improwizacji. Wszyscy wykonujemy na co dzień zawód aktora. Łącznie spędziliśmy na scenie kilkadziesiąt lat, przeczytaliśmy miliony kartek scenariuszy, a kilkadziesiąt mamy w głowach. Postanowiliśmy zapuścić się w rejony mniej znane. Chcemy opowiedzieć Wam historie, których nie znamy. Stworzyć bohaterów, którzy Was i nas wzruszą, rozbawią, zadziwią. Podejmujemy wyzwanie najczystszej formie improwizacji modyfikując ją nieco na użytek własny i przyjemność publiczności.

OBSADA:

Wioletta Tomicca,

Barbara Szarwiło,

Piotr Bublewicz,

Bogusław Byrski,

Adam Organista.
MUZYKA: Karlina Hordyjewicz

KIEDY?
piątek, 10 stycznia 2020 o 18:00

GDZIE?
Centrum Kultury w Lublinie (PIWNICE CK)
Dobrze Ukryta Przestrzeń Artystyczna (D.U.P.A.)
ul. Peowiaków 12

Nowy spektakl Teatru Lukla
"Szkoła Teatralna - Dni Otwarte"

10 stycznia godz. 18:00

w Centrum Kultury w Lublinie.

Improwizowany spektakl teatralny pt.: „SZKOŁA TEATRALNA - Dni Otwarte” opowiada o tym jak było, jest lub przynajmniej mogłoby wyglądać życie uczelni artystycznej.

To dni otwarte Improwizowanej Szkoły Teatralnej im. Merlin Strip. W programie liczne wykłady, spotkania, warsztaty, pokazy egzaminacyjne i dyplomowe. Niecodzienne historie zestresowanych studentów, szalonych wykładowców
i zbłąkanych artystów.

Jak wygląda szkoła teatralna od środka?

Jak chciałby ją zaprezentować prorektor wydziału    aktorskiego?

Kim jest Artysta i kto może nim zostać?

Co to jest zielony spektakl, fuksówka, jawajka albo paldament?

Jak wyglądają dni otwarte kiedy to ich uczestnicy wpływają na ich przebieg i treść?

SPEKTAKLE IMPROWIZOWANE Teatru Lukla są oparte na sugestiach publiczności. Improwizacja teatralna pozwala opowiadać historie, tworzyć postacie, relacje, kreować świat.