Szkolenia liderskie
i sprzedażowe

W pracy zawodowej coraz częściej stoimy przed sytuacjami, które nas zaskakują
i trudno się na nie dokładnie przygotować. Wtedy zaczynamy improwizować w sposób naturalny.
Ze swojej strony proponujemy dwa bloki szkoleń menadżerskich. Kierowane są one do pracowników kierujących zespołami oraz tych, którzy odpowiadają za realizację planów sprzedażowych.

W ramach naszych działań oferujemy dwudniowe szkolenia z zakresu kierowania zespołem i sprzedaży, oparte na ćwiczeniach improwizacji teatralnej oraz sprawdzonym, biznesowym know-how Grzegorza Gruzy.

Jako jeden z wariantów- z dodatkowym zaangażowaniem jednego naszych aktorów. Dzięki naszym szkoleniom jego uczestnicy praktycznie przygotowują się na zaskakujące sytuacje liderskie i sprzedażowe, dzięki czemu stają się bardziej efektywni i pewni swoich działań.

Jesteś zainteresowany szkoleniem lidersko-sprzedażowym? Napisz do nas: biuro@fundacjainsideout.pl