top of page
104193480_2999692393449499_6356207351098

Spotkanie biegowe w Ogrodzie Botanicznym - Zrefleksuj się


Zajęcia biegowe dla początkujących i zaawansowanych, dla młodzieży i dorosłych, podczas których można rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jak również zapoznać się z tą dyscypliną pod okiem ekspertów.

Dla początkujących, czyli dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć biegać, a nie wiedzą jak to zrobić albo próbowali wielokrotnie i nic z tego nie wyszło. Treningi rozpoczynamy marszobiegami. Każdy bez względu na wiek, płeć, masę ciała oraz kondycję DA RADĘ!

Dla średniozaawansowanych, czyli dla nie całkiem początkujących: ci, którzy mają już za sobą pierwsze starty i myślą o czymś poważniejszym znajdą tu coś dla siebie.

Jak biegać, żeby uniknąć kontuzji, monotonii i przemęczenia? Co robić, żeby osiągać wymarzone rezultaty?

Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z bieganiem, nastawionych na zdobywanie coraz lepszych wyników i pokonywanie dłuższych dystansów.

W PLANIE:
- wspólny trening;
- porady i rozmowy;
- motywacja;
- spotkanie z biegaczami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.

27 czerwca (sobota) godz. 11.00-12.30
ZBIÓRKA na zajęcia pod głównym wejściem do Ogrodu Botanicznego od ul. Willowej.

WYDARZENIE BEZPŁATNEPROWADZENIE:
Trener Biegania - Barbara Pudło - prowadziła zajęcia lekkoatletyczne w różnych klubach: MKS “Start”, Lubelskie Towarzystwo Lekkoatletyczne, MKS “Spoiwo”, sekcja lekkoatletyczna KUL, UKS “ORLIK”- pięciobój nowoczesny, treningi biegowe dla Sklepu Biegacza oraz przygotowujące lubelskich biegaczy do Orlen Warsaw Marathon. Była zawodniczka w Klubie Sportowym „Start” Lublin i reprezentantką Polski w biegach średnich w lekkoatletycznych meczach międzypaństwowych, uczestniczka dwóch Pucharów Europy oraz Klubowego Pucharu Europy.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundacja Inside Out, dzięki wsparciu Fundacja ORLENi w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

bottom of page