top of page
IMG_5757.JPG

Gabrielle Bernstein

„Przestań się oceniać. Jak pozbyć się nawyku osądzania i rozwinąć swój potencjał?"
 

Poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez Twoje wnętrze
i pozwoli uwolnić się od nawyku osądzania siebie i innych. Czytanie tej książki jest pewnego rodzaju terapią, nie wystarczy jej przeczytać strona za stroną, trzeba ją przepracować, przejść krok po kroku przez wszystkie etapy, które ostatecznie mają nas doprowadzić do uwolnienia od toksycznych emocji, zazdrości i poczucia winy. Podstawą do przejścia tej drogi są różne techniki medytacyjne.

Książka jest bardzo wartościową pozycją dla osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu, mają trudności z budowaniem dobrych relacji z innymi, często nie radzą sobie ze swoimi emocjami i potrzebują odnalezienia harmonii w swoim życiu. Również osoby chcące nauczyć się medytacji mogą w niej odnaleźć kilka przykładowych technik, wytłumaczonych krok po kroku. Autorka często porusza w swojej książce temat modlitwy i wiary, jednak jest to pozycja tak naprawdę dla każdego, kto po prostu wierzy w miłość.

Bez podejmowania aktywności, do których zachęca autorka, książka przestaje pełnić swoją funkcję i staje się zwykłym informatorem, z którego dowiemy się, dlaczego nie warto osądzać innych, jaki ma to wpływ na nasze samopoczucie oraz zapoznamy się z różnymi sposobami medytacji. Najprawdopodobniej nie to było zamysłem autorki, jednak nawet samo uświadomienie sobie zależności między tym, jak zachowujemy się wobec innych a tym,  jak się wewnętrznie czujemy, jest już pewną wartością.


Zdecydowanie warta polecenia książka, szczególnie dla osób otwartych na nowe doświadczenia lub poszukujących czegoś więcej w swoim życiu.

Autorka recenzji: Małgorzata Węglińska

IMG_5722.JPG

W ramach współpracy z Wydawnictwem Kobiecym czytamy najnowsze poradniki, aby potem dzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Nowe recenzje będą się pojawiać na naszej stronie internetowej. 

bottom of page