Nasza oferta

"Odwaga do działania ma w sobie
geniusz, potęgę i magię”

Johann Wolfgang von Goethe

teatr lukla.jpg

Spektakle improwizowane

Spersonalizowane widowiska teatralne łączące poczucie humoru
i interdyscyplinarne umiejętności aktorskie.

To spektakle w 100% oparte na sugestiach publiczności.

Szkolenia liderskie
i sprzedażowe

Szkolenia menadżerskie, dla pracowników kierujących zespołami oraz tych, którzy odpowiadają za realizację planów sprzedażowych z zakresu kierowania zespołem i sprzedaży, oparte na ćwiczeniach improwizacji teatralnej oraz sprawdzonym, biznesowym know-how Grzegorza Gruzy.

15094835_335675210133230_410338917102251

LED Show / Fire Show

Wyjątkowy pokaz żonglerski z wykorzystaniem profesjonalnych Visual Poi Pyrroterra lub ognia.

żonglersko - ruchowe

Warsztaty opierają się na grach i ćwiczeniach z wykorzystaniem rekwizytów żonglerskich: piłeczek, talerzy, chusteczek i obręczy. Warsztaty żonglerskie wspomagają stymulację pracy półkul mózgowych. Metoda ta wykorzystywana jest w integracji sensorycznej oraz mnemotechnikach.

Szkolenia z rozwoju osobistego

Szkolenia z wykorzystaniem technik improwizacji teatralnej i/lub warsztatów żonglersko-ruchowych to doskonałe narzędzie do budowania pozytywnych relacji, skutecznej komunikacji a przede wszystkim pracy zespołowej.

Warsztaty Improv
to Improve

Program 25 technik improwizacji, które pozwalają rozwinąć kompetencje miękkie, potrzebne zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Zajęcia są spontanicznie, kreatywnie i energicznie. Znacznie zwiększają kreatywność, reagowanie na sytuacje kryzysowe i podejmowanie decyzji pod presją czasu.