Cyrkowy Jam i Hoop Jam w Lublinie

Przy okazji czerwcowego słońca i pięknej natury zapraszamy na CYRKOWY JAM oraz HOOP JAM, czyli wspólne trenowanie i piknikowanie!

Cyrkowy Jam

Spotkanie, na którym razem możemy żonglować, hulać czy chodzić po taśmie. Ale to nie tylko trening! Weź swój kocyk, dobry humor i coś do jedzenia. Odstresuj się, zregeneruj siły przed sesją i korzystaj z uroków lata!
Nie są to do końca warsztaty, lecz okazja do spotkania, podzielenia się wiedzą i nauczenia innych tego, co już potrafisz. Okazja szczególna, bo 8 czerwca obchodzony jest Dzień Cyrku Bez Zwierząt.

KIEDY?
9 czerwca (niedziela), godz. 15.30-18.30
GDZIE?
na Marinie przy Zalewie Zemborzyckim (przy Molo Marina i Yacht Clubie Politechniki Lubelskiej)

Spotkanie BEZPŁATNE, nie obowiązują zapisy.

HOOP JAM

Spotkanie, na którym razem z prowadzącą będzie można trenować, szukać pomysłów, uczyć się i pytać, jak również inspirować się nawzajem. Nie są to stricte warsztaty, lecz okazja do podzielenia się wiedzą prowadzącej i innych uczestników.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią hulać i potrafią już:
-kręcić na kolanach, pasie, klatce, szyi i ręce,
-zrobić escalator, weave, lasso
-czujesz się swobodnie tańcząc z kółkiem i umiesz kilka trików.

KIEDY? 9 czerwca (niedziela) godz. 16.00-17.30
GDZIE? na Marinie przy Zalewie Zemborzyckim (przy Molo Marina i Yacht Club Politechniki Lubelskiej)
Dojazd: przystanek: Żeglarska, Marina NŹ
Blisko jest parking!

Spotkanie BEZPŁATNE, ale będziemy wdzięczni jeśli dasz nam znać, że będziesz, wtedy wiemy ile kółek przygotować na wspólne hulanie. Pisz na dominika.knap@fundacjainsideout.pl

Zobacz koniecznie jak wyglądał Hoop Jam w Warszawie.

Prowadzenie: Wiktoria Witenberg / Wyhulana

film_rysunek.jpg