Zapraszamy na CYRKOWY JAM, czyli wspólne warsztaty, trenowanie i piknikowanie!

Spotkanie, na którym razem możemy żonglować, hulać czy chodzić po taśmie. Ale to nie tylko trening! Weź swój kocyk, dobry humor i coś do jedzenia. Odstresuj się, zregeneruj siły przed sesją i korzystaj z uroków lata!
W ramach wakacyjnych jamów zapraszamy na specjalne warsztaty, na które obowiązują wcześniejsze zapisy. W tym czasie będzie do waszej dyspozycji trener, który wytłumaczy podstawy oraz powie co i jak.
Oprócz tego jam to okazja do spotkania, podzielenia się wiedzą i nauczenia innych tego, co już potrafisz. Czerwcowy Cyrkowy Jam był odebrany tak pozytywnie, że postanowiliśmy to powtórzyć.

KIEDY?
7 lipca (niedziela), godz. 15.00-18.00
4 sierpnia (niedziela), godz. 15.00-18.00
1 września (niedziela), godz. 15.00-18.00