Celem Fundacji Inside Out jest tworzenie przestrzeni do pobudzania pozytywnych emocji.

We wszystkich działaniach jakich się podejmujemy zostawiamy cząstkę siebie.

Każdy Wasz ciepły uśmiech, często szczery śmiech,
a  czasem łzy wzruszenia uświadamiają nam jak wiele jeszcze dobrego możemy zrobić.

Jeśli zatem macie ochotę wesprzeć finansowo naszą fundację, można to zrobić w bardzo prosty sposób.

Kupując jedną z oferowanych przez nas cegiełek, masz gwarancję, że każda złotówka zostanie wydana na szczytny cel.

Kup cegiełkę

Doceniamy Twoje wsparcie, dlatego po zakupie cegiełki otrzymasz fragment lub całość ebooka "Wielbłąd na Antarktydzie", jest to bajka która kryje wskazówki, jak postępować, aby życie było niesamowite. To analiza cech, jakimi wyróżniają się ludzie, którzy marzą i te marzenia spełniają.

* Ilość stron ebooka otrzymana po zakupie cegiełki jest zależna od wysokości przekazanej kwoty na rzecz Fundacji

Dowolną kwotę możesz również wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji

Numer konta bankowego: 05 1140 2004 0000 3302 7904 9629

Zobacz, jak wiele możemy zrobić,