top of page

Webinarium: Czy można być przedsiębiorcą i być szczęśliwym?

Webinarium: Czy można być przedsiębiorcą i być szczęśliwym?

Zapraszamy na LIVE dotyczący podejścia do pracy i obowiązków, prowadzenia własnej działalności i pogodzenia tego wszystkiego z życiem prywatnym.
Spotkanie na żywo w formie webinarium.

Dla wielu ludzi nie związanych jeszcze z biznesem, prowadzenie własnej firmy wydaje się rajem i drogą do pełni szczęścia. Jednak wielu przedsiębiorców wiele dałoby, aby odzyskać spokój, radość i poczucie spełnienia.
Skąd bierze się ta różnica?
Od czego zależy poziom radości przedsiębiorcy?
Na co trzeba być gotowym prowadząc biznes?
Co zrobić, aby odzyskać radość, już jako praktyk biznesu jeśli gdzieś nam ona uleciała?

Podzielę się kilkoma barwnymi historiami 7 osób, praktycznymi wskazówkami oraz tym, co mówią na ten temat kluzcoew badania.

Zachęcamy do aktywnego udziału, do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami.

PROWADZĄCY: Grzegorz Gruza - Pasjonat pracy nad sobą i przywództwa.
Od 25 lat skutecznie wspiera innych w odnajdywaniu własnej drogi do szczęścia i podążaniu nią. Pracuje z prezesami i menadżerami dużych organizacji, jak również z osobami prywatnymi.
Każdego zachęca od odnajdywania swojej własnej drogi życiowej i bycia jej wiernym. Jego wielkim marzeniem jest zbudowanie społeczności tysięcy ludzi, którzy będą wspierać się nawzajem i inspirować innych do bycia autentycznym i spełnionym.
Uważa, że w życiu każdego z nas kluczowe są dwa zadania: najpierw warto odkryć własną wyjątkowość, talenty i powód dla jakiego się żyje. Jak już się to osiągnie to drugim zadaniem, jest wnosić w życie innych to, co w nas najcenniejsze i inspirować do tego innych.
Prywatnie jest życiowym optymistą. Mężem jednej, pięknej żony i tatą trzech fantastycznych córek. W wolnych chwilach staje się taternikiem i narciarzem, kocha też godziny spędzone na desce windsurfingowej. Biega długie dystanse.

14 grudnia (poniedziałek) godz. 19.00
Facebook Fundacji Inside Out
Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy.
 
Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.
Spotkanie odbędzie się na profilu Fundacja Inside Out.

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 21 grudnia) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

ZAŚWIADCZENIA – informacja podczas webinarium.


Szczegóły.

bottom of page