top of page

Warsztaty z improwizacji teatralnej - Trickster

Warsztaty z improwizacji teatralnej - Trickster

Warsztaty Spontaniczności. Kanadyjska metoda improwizacji teatralnej Keitha Johnstona.

Spontaniczność to wolność a wolność to odwaga.


Jest  wiele umiejętności, które pomagają nam w spełnianiu marzeń, rozwoju  kariery zawodowej, rozwiązywaniu trudnych problemów, czy w lepszym  uczeniu się. Wśród nich wymienić można kreatywność, komunikację, pracę w  grupie, przywództwo, storytelling, podzielność uwagi, refleks, czy  wystąpienia publiczne.

Wszystkie te zdolności można ćwiczyć jak mięśnie!  Potrzebna jest tylko siłownia – miejsce, gdzie można ćwiczyć w sposób  przyjemny, zabawny, radosny, ciekawy i pasjonujący oraz gdzie  otrzymujesz natychmiastową informację zwrotną o postępach.
Taki trening nie jest łatwy. Wymaga walki ze swoimi największymi lękami: przed porażką, krytyką innych, byciem niewyjątkowym. Kluczem jest spontaniczność.


Podczas  warsztatów improwizacji teatralnej ćwiczysz spontaniczność, a dzięki  niej jesteś bardziej kreatywny, lepiej się komunikujesz, jesteś  uważniejszy. Warsztaty z improwizacji teatralnej to podróż w nieznane.


UWAŻNOŚĆ I KONCENTRACJA - Trening umiejętności miękkich

STORYTELLING - Opowiadanie historii to matematyka, wystarczy poznać wzory.

ZAUFANIE - Najważniejsza cecha pracy w grupie.


Warsztat  poprowadzi Adam Organista. Aktor Teatru H. Ch. Andersena w  Lublinie.  Instruktor i trener od ponad 12 lat specjalizujący się w  kanadyjskiej  formie improwizacji teatralnej. Uczeń samego Keitha  Johnstona.  Współtwórca legendarnej grupy “No Potatoes” - jednego z  pierwszych  teatrów impro w Polsce. Założyciel „Teatru LUKLA” i  wiceprezes fundacji  „Inside Out”.


Ten  warsztat nie zmieni Twojego życia, nie wywróci go do góry nogami,  ani  nie sprawi, że będziesz lepszy w czymkolwiek. Ten warsztat da Ci   konkretne narzędzia, byś wiedział jak zrobić to sam. To dopiero  początek  drogi w nieznane. Ekscytujące, ryzykowne, pasjonujące,  przerażające,  ale pociągające nieznane.


Podejmiesz wyzwanie?

Terminy warsztatów: czwartki, godz. 17:00 - 19:00

Zajęcia ruszają 21 marca.

Koszt: 300 zł / 16 godz. zajęć

bottom of page