top of page

Spotkanie biegowe w Ogrodzie Botanicznym
Zrefleksuj się

Spotkanie biegowe w Ogrodzie Botanicznym
Zrefleksuj się

Spotkanie biegowe w Ogrodzie Botanicznym - Zrefleksuj się


Zajęcia  biegowe dla początkujących i zaawansowanych, dla młodzieży 

i dorosłych,  podczas których można rozpocząć swoją przygodę 

z bieganiem, jak również  zapoznać się z tą dyscypliną pod okiem ekspertów.

Dla początkujących, czyli dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć  biegać, a nie wiedzą jak to zrobić albo próbowali wielokrotnie i nic z  tego nie wyszło. Treningi rozpoczynamy marszobiegami. Każdy bez względu  na wiek, płeć, masę ciała oraz kondycję DA RADĘ!

Dla średniozaawansowanych, czyli dla nie całkiem początkujących: ci,  którzy mają już za sobą pierwsze starty i myślą o czymś poważniejszym  znajdą tu coś dla siebie.

Jak biegać, żeby uniknąć kontuzji, monotonii i przemęczenia? Co robić, żeby osiągać wymarzone rezultaty?

Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z bieganiem,  nastawionych na zdobywanie coraz lepszych wyników i pokonywanie  dłuższych dystansów.


W PLANIE:

- wspólny trening;

- porady i rozmowy;

- motywacja;

- spotkanie z biegaczami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.


27 czerwca (sobota) godz. 11.00-12.30

ZBIÓRKA na zajęcia pod głównym wejściem do Ogrodu Botanicznego od ul. Willowej.


WYDARZENIE BEZPŁATNE


PROWADZENIE: Trener Biegania - Barbara Pudło - prowadziła zajęcia lekkoatletyczne w różnych klubach: MKS “Start”,  Lubelskie Towarzystwo Lekkoatletyczne, MKS “Spoiwo”, sekcja   lekkoatletyczna KUL, UKS “ORLIK”- pięciobój nowoczesny, treningi  biegowe  dla Sklepu Biegacza oraz przygotowujące lubelskich biegaczy do  Orlen  Warsaw Marathon. Była zawodniczka w Klubie Sportowym „Start”  Lublin i  reprezentantką Polski w biegach średnich w lekkoatletycznych  meczach międzypaństwowych, uczestniczka dwóch Pucharów Europy oraz  Klubowego  Pucharu Europy.


Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundacja Inside Out, dzięki wsparciu Fundacja ORLENi w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

bottom of page