top of page

Improwizatorzy, łączcie się! - ogólnopolska akcja „IMPRO TO…”

Improwizatorzy, łączcie się! - ogólnopolska akcja „IMPRO TO…”

Ogólnopolska akcja „IMPRO TO…”, by szerzyć i promować improwizację!

Sztuka improwizacji nadal nie jest dobrze znana w Polsce, dlatego  powstała ogólnopolska akcja „IMPRO TO…”, której celem jest powstanie  krótkiego filmu, opowiadającego czym jest improwizacja – nie tylko  teatralna, taneczna, czy muzyczna. Czym jest dla Ciebie i dla nas.  Chcemy ukazać wielość definicji, sposobów przekazu i różnorodność  postrzegania tego samego zjawiska.


Chcesz dołączyć do akcji „IMPRO TO…”? To bardzo proste! Nieważne czy improwizujesz z grupą znajomych,   występujesz na scenie, czy po prostu lubisz oglądać improwizację.

Jeśli chcesz wesprzeć akcję i stworzyć własny filmik wystarczy, że podążysz za instrukcją.

  1. Nagraj  film, w którym kończysz zdanie: Impro to… Nie ograniczamy Waszej  kreatywności do improwizacji – może to być jedno  słowo, dłuższa  wypowiedź, rytm lub rym, historia, gra, itp.

  2. Swój   film możesz nagrać telefonem. Zwróć uwagę, by było Cię dobrze słychać   (w tle nie było innych dźwięków) oraz aby obraz był poziomy.

  3. Gotowy film wyślij nam poprzez serwis WeTransfer lub Dysk Google do 15 CZERWCA na e-mail: biuro@fundacjainsideout.pl. Materiału nie musisz montować – my już się tym zajmiemy i z nadesłanych filmików stworzymy wspólną całość.

Uwaga!   Nadesłanie materiału jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na   opublikowanie go przez Fundację Inside Out oraz w działaniach  związanych  z celami statutowymi fundacji.

bottom of page