top of page

IMPRO W DOMU

IMPRO W DOMU

IMPRO W DOMU - Zdalne nauczanie nie musi być nudne. Wystarczy odrobina Improwizacji, zabawy i dobrego humoru. Zapraszamy na lekcji on-line jak pobawić się w IMPRO gdziekolwiek jesteś. Szalony nauczyciel pokaże jak wykorzystać gry i ćwiczenia teatru improwizowanego do fascynującej wspólnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli obejrzałeś już wszystkie dostepne seriale, przeczytałeś wszystkie dostępne książki na rynku i grałeś już we wszystkie domowe planszówki to przyszedł czas na trochę ruchu, pobudzenia wyobraźni i wygłupów. Pozwól sobie na odrobine spontaniczności i dowiedz się jak IMPRO rozwija małych i dużych. Każdy może stworzyć mini teatr w sowim domu. To prawdopodobnie najbardziej inspirująca i najciekawsza E-Lekcja ostatniej dekady.


Profesor LUCJAN SPONTAN - Najbardziej szalony i zabawny nauczyciel improwizacji zdalnej. Skutecznie zachęci do oderwania się od komputera i wyruszenia w podróż w głąb swojej wyobraźni. Od lat ( sam nie pamięta ilu) zajmuje się nauczaniem przez internet nieinternetowych przedmiotów. Jego lekcję są niepowtarzalne i jednorazowe. Oglądasz i już wiesz, wystarczy zebrać rodzinę i kumpli i improwizować.

E-LEKCJA - Dla wszystkich, którzy mają już dość Elekcji i E-Lekcji. Nic nie będzie trzeba wybierać i niczego się uczyć to czysta ZABAWA.

BEDZIE SZTOS - Dla młodzieży, która zwątpiła już w słuszność zdalnego nauczania i pragnie zrobić coś po swojemu.

WYCHOWAWCZO - Dla rodziców, którzy poszukują nowych ciekawych i rozwojowych form dla siebie i swoich dzieci.

BEZ NUDY - Dla tych co się nudzą i tego nie lubią.

NOWOŚC - Dla ciekawskich co tylko słyszeli o impro ale nigdy na warsztaty z improwizacji nie trafili.

Poniedziałek 11.01.2021
godzina: 19:00
Kanał YT LUKLA IMPRO
Fanpage TEATR LUKLA


Obejrzyj materiał


Szczegóły

bottom of page