Czas na umysł przez żonglowanie!

Żonglowanie to bardzo rozwijająca dyscyplina dla naszego ciała, ale również dla mózgu.

Dlatego  będziemy promować ćwiczenia naszych półkul na Ogólnopolskiej  konferencji Czas na umysł, organizowanej przez Koło Naukowe Studentów  Kognitywistyki KUL Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Zapraszamy na warsztaty z żonglowania dla licealistów (klasa z opiekunem), które odbędą się w dniach 28.02 (czwartek) - 01.03 (piątek) w godzinach: 8.20 oraz 12.30.

Oprócz  naszych warsztatów swój mózg można rozwijać także na zajęciach z  podstaw programowania w Pythonie czy twórczego myślenia, nauczyć się  kontroli stresu i emocji, dowiedzieć się jak postrzegają osoby niewidome  oraz jak przygotować się do wystąpienia publicznego.