top of page

Cyrkowy Jam i Hoop Jam
Wspólny trening nad Zalewem Zemborzyckim

Cyrkowy Jam i Hoop Jam
Wspólny trening nad Zalewem Zemborzyckim

Cyrkowy Jam i Hoop Jam w Lublinie

Przy  okazji czerwcowego słońca i pięknej natury zapraszamy na CYRKOWY JAM  oraz HOOP JAM, czyli wspólne trenowanie i piknikowanie!


Cyrkowy Jam

Spotkanie,  na którym razem możemy żonglować, hulać czy chodzić po taśmie. Ale to  nie tylko trening! Weź swój kocyk, dobry humor i coś do jedzenia.  Odstresuj się, zregeneruj siły przed sesją i korzystaj z uroków lata!
Nie są to do końca warsztaty, lecz okazja do spotkania, podzielenia się  wiedzą i nauczenia innych tego, co już potrafisz. Okazja szczególna, bo 8  czerwca obchodzony jest Dzień Cyrku Bez Zwierząt.

KIEDY?
9 czerwca (niedziela), godz. 15.30-18.30
GDZIE?
na Marinie przy Zalewie Zemborzyckim (przy Molo Marina i Yacht Clubie Politechniki Lubelskiej)

Spotkanie BEZPŁATNE, nie obowiązują zapisy.


Zapraszamy wszystkich, którzy lubią hulać i potrafią już: -kręcić na  kolanach, pasie, klatce, szyi i ręce, -zrobić escalator, weave, lasso  -czujesz się swobodnie tańcząc z kółkiem i umiesz kilka trików.  KIEDY? 9  czerwca (niedziela) godz. 16.00-17.30 GDZIE? na Marinie przy Zalewie  Zemborzyckim (przy Molo Marina i Yacht Club Politechniki Lubelskiej)


Dojazd: przystanek: Żeglarska, Marina NŹ

Blisko jest parking!


Spotkanie BEZPŁATNE, ale będziemy wdzięczni jeśli dasz  nam znać, że  będziesz, wtedy wiemy ile kółek przygotować na wspólne  hulanie. Pisz na dominika.knap@fundacjainsideout.pl


Zobacz koniecznie jak wyglądał Hoop Jam w Warszawie.


Prowadzenie: Wiktoria Witenberg / Wyhulana

bottom of page