Żurawie 2020
Nominacja Dominiki Knap

Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z Dominiki, która jest nominowana do nagrody Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne 2020 w kategorii animator kultury.

Żurawie to projekt, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych młodych artystów i animatorów kultury, w wieku 18-30 lat. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Słowo, Dźwięk, Obraz, Animator kultury.

Dominika Knap - lublinianka, pedagog cyrku, koordynatorka wielu działań na dzielnicy Szerokie. Współzałożyciela i członkini zarządu Fundacji Inside Out, w której zajmuje się projektami kulturalnymi i edukacyjnymi oraz dostępnością. Animatorka kultury, a obecnie studentka ostatniego roku Animacji Kultury na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej- Curie w Lublinie. Współpracowała m.in. z  Galerią Labirynt, Centrum Kultury w Lublinie, Fundacją Sztukmistrze, Warsztatami Kultury, czy Dzielnicowym Domem Kultury Węglin.

Trzymajcie kciuki 16 października, kiedy odbędzie się gala finałowa.