tło_fanpage.png

hoo.jpg

Festiwal Hula Hoop HooPoland 2020

zrzutka_dom zmysłów.png

Wesprzyj projekt "Dom zmysłów"

plakat-A2_zima-w-miescie_2020-1.jpg

Zima w Mieście 2020

logo creamy.jpg

w Creamy Cafe

LUKLA (60).JPG

Nowy spektakl Teatru Lukla

Nasze działania

Fundacja Inside Out to improwizacja teatralna, żonglerka i sztuki cyrkowe połączone z rozwojem osobistym. Pomagamy trenować umiejętności interpersonalne i kompetencje miękkie. Motywujemy do działania.

Improwizacja teatralna
warsztaty i szkolenia z improwizacji teatralnej oraz wystąpień publicznych; spektakle improwizowane

Żonglerka i sztuki cyrkowe

warsztaty i szkolenia dla dzieci, dorosłych
i seniorów;
pokazy żonglerskie, LED Show, Fire Show

Rozwój i samorozwój

szkolenia liderskie i sprzedażowe;

szkolenia z zarządzania czasem

Zorganizowanych wydarzeń

Uczestników

Zaangażowania

Jak się z nami współpracuje

Barbara Bladocha

Akademia Nauki Edinburgh

W imieniu Akademii Nauki oraz Polskiej Świetlicy w Edynburgu pragnę bardzo podziękować Fundacji Inside Out z Lublina oraz Dominice Knap za przeprowadzenie w naszej świetlicy warsztatów żonglerskich. W warsztatach wzięło udział 22 dzieci (wraz z rodzicami) w wieku 4-12 lat. Dominka przeprowadziła spotkanie bardzo profesjonalnie, dzieci z dużym zaangażowaniem wzięły udział w warsztatach, a rodzice po spotkaniu przekazali nam duże wyrazy zadowolenia.Osobiście jestem pod bardzo dużym wrażeniem Dominiki, ponieważ była bardzo skupiona, zaangażowana i potrafiła skupić uwagę dzieci na, przecież niełatwej, aktywności.Takie spotkania są niezwykle ważne dla polskiej społeczności, dla polskich dzieci ponieważ daje im to możliwość zobaczenia że są inne dzieci mówiące po polsku co w niektórych, szczególnie mieszanych rodzinach, nie jest tak oczywiste.Jeszcze raz dziękuję bardzo za piękne spotkanie oraz liczę na współpracę w przyszłości.

Wesprzyj nas

kupcgiełkę
Kup cegiełkę

Nasi partnerzy

Zapisz się na nasz newsletter i dowiaduj się o wszystkich wydarzeniach jako pierwszy!

Akademia Nauki Edinburgh

Edynburg, Szkocja