Dołącz do Ogólnopolskiej Akcji "Rozwój to..."

Samorozwój to dla niektórych sposób na życie, na doskonalenie się, na bycie lepszym, lecz każdy rozwija się dla własnych celów. Chcemy pokazać właśnie jaką siłę daje nam rozwój i jak się dzięki niemu realizujecie i zmieniacie.
Celem akcji jest powstanie krótkiego filmu, opowiadającego czym jest rozwój osobisty. Czym jest dla CIEBIE i dla nas.

Chcesz dołączyć do akcji „ROZWÓJ TO…”? To bardzo proste!

Jeśli chcesz wesprzeć akcję i stworzyć własny filmik, wystarczy że podążysz za instrukcją:

👉 Nagraj film, w którym kończysz zdanie: Rozwój to…
Nie ograniczamy Twojej kreatywności – może to być jedno słowo lub dłuższa wypowiedź.
👉 Swój film możesz nagrać telefonem. Zwróć uwagę, by było Cię dobrze słychać (w tle nie było innych dźwięków) oraz aby obraz był poziomy.
👉 Gotowy film wyślij nam poprzez serwis WeTransfer lub Dysk Google do 26 października na e-mail: biuro@fundacjainsideout.pl.
Materiału nie musisz montować – my już się tym zajmiemy i z nadesłanych filmików stworzymy wspólną całość.

Uwaga! Nadesłanie materiału jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie go przez Fundację Inside Out oraz w działaniach związanych z celami statutowymi fundacji.